ارسال
1

قوانين و مقــررات

قوانین عمومی

قوانین عمومی

تمامی محصولات در شرکت ابا کالا دارای گارانتی رسمی و ضمانت شرکتی می باشد ، ارائه فاکتور رسمی خرید در صورت بروز مشکل و استفاده از گارانتی به همراه فاکتور الزامی است مسلما رعایت تمامی قوانین در وب‌سایت فروشگاه اینترنتی اباکالا دو طرفه بوده و کاربران و خریداران نیز مختار به پذیرش و طبعیتا موظف به رعایت قوانین جاری و حاکی که در این صفحه نوشته شده هستند. بدیهی است، فرامین و تغییرات در این وبسایت که از سوی مراجع ناظر و مدیر ابلاغ می‌شود نیز در همین صفحه اعمال شده و به روزرسانی خواهد شد.

 

قوانین استفاده و بازنشر مطالب فروشگاه اینترنتی آباکالا

استفاده از مطالب و محتوایات وب‌سایت فروشگاه اینترنتی اباکالا (اطلاعات و چزئیات محصول، مقالات   تکمیلی، نظرات و تصاویر و...) تنها با ذکر منبع در محل انتشار و درج لینک مستقیم به صفحه‌ی مطلب (نه صفحه‌ی اصلی فروشگاه اینترنتی اباکالا) امکان‌پذیر میباشد. بنابراین هرگونه استفاده از مطالب   وب‌سایت که خارج از قوانین ذکر شده باشد غیر مجاز و توسط اباکالا از مراجع قضایی پیگرد قانونی را به همراه خواهد داشت.

 

قوانین ارائه محصولات و خدمات

۱-تمامی محصولات اعم از سیستم های گرمایشی یا سرمایشی موجود در وب‌سایت فروشگاه اینترنتی آباکالا دارای مجوز رسمی و تاییدیه‌های لازم از اتحادیه و نمایندگی های رسمی در کنار ای‌نماد و وزارت صنعت و معدن وتجارت هستند.

۲- تمام این محصولات در وب‌سایت فروشگاه اینترنتی اباکالا با تضمین اصالت و گارانتی معتبر و کتبی ارائه میشوند در غیراینصورت به اطلاع خریدار می رسد. فروشگاه اینترنتی اباکالا تضمین می‌نماید هیچ گونه محصول فیک و فاقد اعتبار از کمپانی‌های سازنده معتبر عنوان شده را عرضه نخواهد کرد.

۳-تمامی محصولات دارای قیمت روز و مطابق با قیمت بازار مرکزی میباشند  که به صورت آن‌لاین  به طور مداوم توسط وب‌سایت فروشگاه اینترنتی اباکالا به‌روزرسانی می‌شود.

۴-کاربرانی که قصد خرید محصولات کارکرده موجود در وبسایت اباکالا را دارند اطمینان میدهیم(تمامی این محصولات زیر نظر کارشناسان اباکالا بررسی و مبتنی بر برند و کیفیت)گارانتی می شوند.

 

نظرات کاربران و انتشار آن

۱-هیچگونه نظر یا کامنت، نقد و یا مطلبی از سوی کاربران در فروشگاه اینترنتی اباکالا امکان انتشار فوری و بدون نظارت ادمین و مدیر وبسایت را نخواهد داشت.

۲-مطالبی که ناقض قوانین کشوری و حاوی الفاظ نامتعارف و یا مضمونی بر خلاف عفت عمومی داشته باشند حذف و انتشار آن در وب‌سایت جلوگیری می شود.

۳- نظرات و نقدهایی بی اساس و بی ربط که حاوی توهین و یا تخریب شخصی افراد حقیقی یا سایر کاربران را دارا باشد نیز از طرف ادمین حذف و غیر قابل انتشار در وبسایت خواهد بود.

۴- مطالب که توسط کاربران عنوان شده باشد دیدگاه‌ها وصرفا نظر شخصی کاربر بوده و اباکالا هیچ گونه مسئولیتی در قبال راستی آزمایی ان و تایید یا عدم تایید آن بر عهده نمی گیرد.

۵- کاربران موظف هستند به طور کامل و صحیح  نام و نام‌خانوادگی خود در هنگام ثبت نظرات یا کامنت ها در صفحات موردنظر خود در وب‌سایت فروشگاه اینترنتی اباکالا درج کنند.

۶- مسلما فروشگاه اینترنتی اباکالا حق پیگیری از دستگاه های قضایی کشور در قبال کاربران خاطی و نقض قوانین وب‌سایت را برای خود قانونی و محفوظ می‌داند.

 

قوانین خرید و ارسال سفارش

۱- فروشگاه اینترنتی اباکالا موظف به تهیه و ارائه‌ی پیش فاکتور فروش قبل از نهایی شدن پروسه‌ی فروش است.

۲- کاربر امکان سفارش محصولاتی که فاقد موجودی هستند را نخواهد داشت.

۳- کاربران باید هنگام سفارش کالای مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل کنند. بدیهی است درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود. مشتریان می‌‌توانند نام، آدرس و تلفن شخص دیگری را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کنند و اگر مبلغ سفارش از پیش پرداخت شده باشد، تحویل گیرنده سفارش هنگام دریافت کالا باید کارت شناسایی همراه داشته باشد.

۴- ارسال سفارش‌های بالای ۱۵۰ هزار تومان رایگان است.

۵- ارسال سفارش‌ها مطابق با درخواست مشتری و دریافت هزینه‌های مربوط به سفارشات شهر تهران که به‌وسیله پیک موتوری ارسال می‌شوند ۲۴ ساعت اداری انجام خواهد شد، همچنین مدت زمان ارسال سفارشات پستی بر عهده‌ی شرکت پست و یا سایر شرکت‌های حمل و نقل است.

 

کاربران و حریم شخصی

۱- عضویت در فروشگاه اینترنتی اباکالا رایگان است.

۲- فروشگاه اینترنتی اباکالا موظف است به حفظ و مراقبت از اطلاعات و مشخصات شخصی کاربران که آنرا در وبسایت ثبت کرده اند وبا بکارگیری پروتکل های امنیتی به هیچ وجه کارمندان اباکالا قادر به انتشار داده‌های کاربران اعم از اطلاعات شخصی و سوابق و تراکنشات خرید و پیغام‌های خصوصی کاربران نخواهند بود.

۳- نگهداری و حفظ از کلمه‌ی عبور و رمز بر عهده‌ی کاربر است و فروشگاه اینترنتی آباکالا هیچ‌ گونه مسئولیتی در قبال استفاده افراد غیر از کلمه‌ی عبور کاربر را برعهده‌ نمی‌گیرد.

۴- فروشگاه اینترنتی اباکالا حق استفاده‌ی از اطلاعات به ویژه تماس کاربر را در جهت تبلیغات و یا تجاری با اهداف مختلف را ندارد و صرفا اطلاع‌رسانی بنا بر درخواست کاربر و با اطلاع ایشان در وب‌سایت فروشگاه اینترنتی اباکالا خواهد بود.

 

جشنواره و فروش ویژه

۱-فروشگاه اینترنتی آباکالا بر اساس طرح‌های تشویقی و تخفیفات فصلی سیاست‌های جلب رضایت کاربران می‌تواند اقدام به طراحی و برگزاری جشنواره و انواع فروش ویژه در این وب‌سایت نمایید.

۲- برگزاری هر جشنواره در راستای قوانین وضع شده آن جشنواره بوده که در صفحه مربوطه آن به صورت کامل اطلاع‌رسانی خواهد گردید.

۳- زمان دقیق برگزاری و خدمات هر جشنواره بر اساس تصمیم مدیریت مجموعه بوده و وب‌سایت می‌تواند در صورت صلاح دید لغو یا به تعویق بیاندازد.